Zabiegi kosmetyczne

Lipo laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem, polegającym na poddaniu tkanek działaniu zimnego lasera diodowego. Efektem zabiegu jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego, a następnie wydalona z organizmu. Co ważne, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, nie niesie ryzyka związanego z narkozą przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej i nie pozostawia blizn na skórze. Skóra pod wpływem tych promieni obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji), a po zabiegu nie ma potrzeby noszenia bandaży.

Efekty zabiegu:
 • zwalczanie cellulitu,
 • zwalczanie tłuszczu,
 • rozbijanie tkanki tłuszczowej,
 • modelowanie sylwetki,
 • przyspieszanie metabolizmu.
Powierzchowne zmiany naczyniowe - likwidacja rumienia, likwidacja przebarwień. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się problemu widocznych zmian naczyniowych - mamy dla Ciebie rozwiązanie. Harmony Dye-VL, którego głowica emituje światło o długości 500-600 nm w skuteczny sposób likwiduje zmiany nazywane teleangiektazjami czy "pajączkami". Zabieg trwa krótko, a dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu jest komfortowy dla pacjenta.

Wskazania do zabiegów to:
 • zmiany naczyniowe - rumienie, pajączki, trądzik różowaty,
 • zmiany pigmentacyjne skóry,
 • rozległe zmiany naczyniowe - naczyniaki płaskie, plamy typu port wine stain.

Zmiany pigmentacyjne skóry
Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia. Na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach powstają ciemne plamki, zwane przebarwieniami. Harmony Dye-VL skutecznie likwiduje te zmiany emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje, by ulec stopniowemu złuszczeniu. Oczekiwane rezultaty osiąga się po wykonaniu serii 4 do 6 powtórzeń w odstępie minimum 3 tygodni. Zabiegi nie są bolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.
Kriolipoliza jest najnowszym odkryciem medycyny estetycznej. Polega na redukcji znajdującej się pod skórą tkanki tłuszczowej poprzez jej długotrwałe ochłodzenie do temperatury ok. -7°C. Dzieje się tak, ponieważ komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie niskich temperatur niż otaczające je tkanki. Podczas zabiegu kriolipolizy specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, który chcemy poddać zabiegowi (z którego chcemy pozbyć się tłuszczu). Tkanka zostaje zassana a jej temperatura obniżona w taki sposób aby spowodować obumarcie komórek tłuszczowych. Oczywiście aparat za pośrednictwem czujników cały czas monitoruje intensywność chłodzenia w ramach odpowiednio dobranego programu zabiegu. Rezultaty zabiegu nie są widoczne od razu. Trzeba poczekać kilka tygodni, aby organizm pozbył się uszkodzonych podczas zabiegu komórek tłuszczowych. Są one usuwane powoli na drodze fizjologicznego procesu metabolicznego, takiego samego jakiemu poddawane są tłuszcze pochodzące z pożywienia. Końcowy efekt zabiegu można zobaczyć po 3-4 miesiącach, a efekty kriolipolizy powinny się utrzymać przynajmniej przez 6 miesięcy. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Jedyne odczucia to zasysanie skóry i zimno w miejscu położenia głowicy. Kriolipolizy nie poleca się osobom chcącym pozbyć się tłuszczu z dużych powierzchni czy też całego ciała, gdyż jej efekty najlepiej widać na małych obszarach. Dlatego zabieg wykonuje się najczęściej na brzuchu, boczkach, udach i ramionach. W związku z tym, że intensywny metabolizm tłuszczów stanowi duże obciążenie dla wątroby, osoby mające problemy z wątrobą nie powinny poddawać się kriolipolizie.
Zabieg Tox peel to połączenie kwasów AHA, peptydów, czynników wzrostu EGF i FGF oraz substancji zwanej Argireliną, która blokuje sygnały nerwowe do mięśni - działa podobnie do botoksu. Dzięki kombinacji składników zabieg działa silnie liftingująco dając efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek nawet w okolicach oczu. Wyrównuje koloryt skóry i zwęża pory.
Zabieg z wykorzystaniem 24 karatowego złota, będący topowym zabiegiem salonów kosmetycznych na świecie oraz alternatywą złotych nici. Jest to luksusowy zabieg, który doskonale sprawdza się przed wielkim wyjściem. Jest przyjemny, odmładzający i liftingujący. Złoto ma właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i nawilżające. Przenikanie złota w głąb skóry regeneruje komórki i działa przeciwzmarszczkowo, a także ujędrnia i uelastycznia skórę. Ponadto redukuje również zasinienia i opuchliznę pod oczami oraz poprawia wygląd skóry, promiennie ją rozświetlając.
System nanosomowych pilingów, naprawiający uszkodzenia skóry spowodowane działaniem słońcem i zapobiegający ich powstawaniu. Efektem działania składników jest: ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry wywołanych działaniem słońca, a tym samym spowolnienie procesu fotostarzenia skóry. DNA Recovery poprawia strukturę, koloryt i blask skóry, a także jej elastyczność i jędrność.

Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergistycznego działania składników peelingu takich jak:
 • kwas ferulowy - chroni skórę przed skutkami oddziaływania promieniowania UVA i UVB. Zapoczątkowuje i wspomaga działanie innych fotoprotektorów. Pomaga minimalizować uszkodzenia w komórkach skóry spowodowane działaniem promieniowania UVA i UVB, chroniąc komórkowe DNA. Neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia działanie antyoksydantów tj. witaminy E i C. Redukuje zapalenie i rumień wywołany przez proces oksydacyjny (utleniający) zachodzący w skórze przy współudziale wolnych. Hamuje działanie tyrozynazy,
 • retinol - stymuluje proliferację keratynocytów. Chroni, naprawia i pobudza produkcję włókien kolagenu. Moduluje aktywność zmienionych melanocytów,
 • czynniki wzrostu (EGF, TGF- beta2) - stymulują aktywność fibroblastów i keratynocytów. Pobudzają, zwiększają i przyspieszają naprawę naskórka oraz syntezę kolagenu,
 • enzymy naprawcze DNA (fototoliaza, endonukleaza, egzoonukleaza) - naprawa uszkodzeń (powstałych w wyniku działania wolnych rodników) zmian w budowie zasad azotowych na nici DNA,
 • cynk i aminokwasy - stabilizują nici DNA.
Mikronakłówanie skóry polega na wtłaczaniu kartridżem odpowiednich substancji, zależnych od defektu skóry i jej potrzeb. Specjalne kartridże rozmieszczone są w milimetrowych odstępach, a system ciśnieniowy w sposób aktywny wprowadza kwas hialuronowy (lub inną substancję) w głąb skóry. Podobnie jak Derma Roller oraz Derma Stamp, nakłuwają one setki maleńkich otworków w skórze. Kartridże są jednak znacznie skuteczniejsze od tych technik, ponieważ podczas zabiegu w głąb skóry przenika 2 do 3 razy więcej substancji. Istotne jest, aby rozróżnić drobne zmarszczki mimiczne od zmarszczek powstałych w wyniku wiotczenia skóry. Metoda ta jest skuteczna w przypadku zmarszczek powstałych w wyniku wiotczenia skóry. Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku kurczenia się mięśni, przez co trudniej je wyeliminować. Mezoterapia mikroigłowa jest najskuteczniejsza przy drobnych zmarszczkach, wiotkości skóry, braku nawilżenia oraz bliznach i rozstępach.

Jego efektem jest nieinwazyjne odmładzanie, modelowanie zarówno twarzy jak i całego ciała. Skóra podczas zabiegu naświetlana jest wiązką fal radiowych, które docierając do jej wnętrza, zamieniają się w ciepło, powodując intensywne ogrzanie fibroblastów, co powoduje znaczne pobudzenie ich aktywności. Fibroblasty zaczynają produkować dużo więcej włókien, co skutkuje poprawą jędrności, elastyczności skóry oraz wygładzeniem zmarszczek.
Metoda RF nie daje nam natychmiastowego efektu, ale seria 6-10 zabiegów, daje nam wspaniałe i trwałe rezultaty.
Zabiegiem RF możemy również modelować ciało. „Ogrzewanie” komórek tłuszczowych zwiększa ich metabolizm. Rozbite komórki, zamieniane są w kwasy tłuszczowe i przemieszczają się do przestrzeni między komórkowych, stamtąd usuwane są układem limfatycznym i krwionośnym do wątroby, a następnie wydalane przez nerki i układ trawienny.
Oprócz zmniejszenia wielkości komórek tłuszczowych, RF wpływa na elastyczność i jędrność skóry przez napinanie się włókien kolagenowych i elastyny.
Masaż miodem jest bardzo skutecznym zabiegiem wyszczuplającym i antcellulitowym. Wysoka naturalna lepkość miodu oraz technika wykonywania powodują, że masaż wykonywany jest na granicy wytrzymałości. Mimo że zabieg ten nie nalezy do najprzyjemnijeszych, to jest naprawdę skuteczny. Ma on korzystny wpływ na kondycję skóry, przyspiesza metabolizm tkankowy i wzmacnia system immunologiczny organizmu. Miód dzięki zawartym w nim cukrom prostym witaminom i enzymom działa na skórę peelingująco, ujędrniająco i zmiękczająco. Usuwa przez skórę nagromadzone w organiźmie toksyny, oczyszcza i dotlenia ją, a także działa odstresowująco i relaksacyjnie. Masaż wykonywany jest na wybranych partiach ciała.
Zaleca się wykoanie 1 - 2 zabiegów tygodniowo. Przeciwwskazania: nietolerancja miodu i produktów pszczelich, żylaki, nowotwory.
Derma Roller jest najlepszą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej. Ten innowacyjny zabieg mezo-odmładzania przeprowadzany jest przy użyciu Derma Rollera (Mezo Rollera) – ruchomego wałeczka z kilkuset mikroigiełkami wykonanymi ze stali tytanowej, które przedostają się przez naskórek do skóry właściwej tworząc mikrokanaliki. Działanie to pobudza produkcję kolagenu i elastyny, zmuszając skórę do bardzo intensywnej odnowy i regeneracji. Zabieg można wykonywać na całym ciele. Mezoterapia mikroigłowa redukuje zmarszczki i bruzdy, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory, rozstępy a także poprawia jędrność skóry.
Cosmelan jest najskuteczniejszym zabiegiem, usuwającym plamy i przebarwienia skórne różnorodnego pochodzenia. Metoda ta pozwala na skuteczne pozbycie się plam posłonecznych, intensywnych przebarwień oraz piegów. Polega na połączeniu peelingu chemicznego z innowacyjnym preparatem o silnym działaniu depigmentacyjnym oraz zastosowaniu dermokosmetyków stworzonych specjalnie do tego celu. Cosmelan wyróżnia się skutecznością, usuwając nawet zadawnione, utrzymujące się od wielu lat przebarwienia. W porównaniu z innymi terapiami depigmentacyjnymi, jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą dostępną obecnie na rynku. Może być wykonywany o każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry. Cosmelan w sposób bardzo wyraźny stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się przywróceniem skórze gładkości i blasku, a co za tym idzie, znacznym odmłodzeniem skóry. Ponadto zabieg ten zwęża pory, przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej oraz reguluje wydzielanie łoju.
Preparat opracowany specjalnie dla skór wiotkich, zmęczonych i wykazujących oznaki fotostarzenia. Skutecznie poprawia kondycję skóry, eliminuje zaskórniki, wykazuje działanie bakteriobójcze, wygładza i rozjaśnia skórę przywracając jej blask i odpowiedni koloryt. W jego skład wchodzą: kwas salicylowy - 14%, kwas mlekowy - 14% i kwas cytrynowy – 8%.
Kwas salicylowy – reguluje pracę gruczołów łojowych (zmniejsza łojotok), działa komedolitycznie – wspomaga usuwanie zaskórników, oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków. Jest obecny w większości terapii przeciwtrądzikowych z uwagi na silne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwzapalne. Ponadto kwas salicylowy stymuluje odnowę komórkową skóry, działając złuszczająco i odmładzająco. Redukuje niedoskonałości tj. rozszerzone pory i drobne zmarszczki oraz przebarwienia a także zwiększa napięcie skóry oraz rozjaśnia jej koloryt.
Kwas mlekowy – w naturalny sposób poprawia nawilżenie skóry, powoduje syntezę ceramidów w naskórku oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastylowych w skórze właściwej. Dzięki temu skóra staje się grubsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta. Kwas mlekowy działa również keratolitycznie, przeciwzapalnie i wybielająco.
Kwas cytrynowy – podobnie jak kwas mlekowy wykazuje właściwości rozjaśniające i antyoksydacyjne. Zapobiega procesom starzenia się skóry poprzez stymulację syntezy glikozaminoglikany, kolagenu oraz elastyny dzięki czemu zwiększa grubość i elastyczność skóry.
Mesopeel Jessner poprawia jędrność i elastyczności skóry, redukuje niedoskonałości (drobne zmarszczki, rozszerzone pory, płytkie przebarwienia). Skóra po zabiegu zyskuje odpowiedni stopień nawilżenia, staje się gładka i promienna.
Juvéderm HYDRATE to preparat, który powstał z myślą o dogłębnym nawilżeniu skóry. Działa na granicy naskórka i skóry właściwej. Nie jest jednak wypełniaczem ani preparatem do wolumetrii. To nowa kategoria zabiegów, zaprojektowana tak, aby nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. Kwas hialuronowy jest kluczem do młodości skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który w skórze jest częścią macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. To niezwykła substancja, która wiążąc wodę w naskórku, pomaga nawilżyć skórę oraz nadaje jej objętości. Cechą Juvéderm HYDRATE jest specjalnie opracowana formuła, w której drobnocząsteczkowy (gładki i jednolity), nieusieciowany kwas hialuronowy został wzbogacony o mannitol, substancję wpływającą na spowolnienie degradacji kwasu hialuronowego w skórze, a dodatkowo mającej silne działanie przeciwutleniające. Unikalna formuła Juvéderm HYDRATE sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawilżone, a drobne bruzdy i zmarszczki są mniej widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się aksamitna w dotyku. Skóra jest znacząco nawilżona i bardziej elastyczna. W rezultacie obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odświeżony, skóra odzyskuje młodzieńczy, naturalny blask a twarz pogodny i promienny wygląd. Badania i doświadczenia specjalistów potwierdzają, że stosowanie Juvéderm HYDRATE należy do najlepiej tolerowanych przez skórę zabiegów nawilżających.
Zabieg o wysokiej i potwierdzonej skuteczności zawierający duże stężenie retinolu i witaminy C. Stosowany do intensywnej kuracji odmładzającej zwłaszcza w przypadku fotostarzenia. Doskonała kuracja dla kobiet ok. 35-40 roku życia z pierwszymi oznakami starzenia. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia i plamy spowodowane działaniem słońca, wygładza drobne zmarszczki, złuszcza i odbudowuje skórę - powoduje jej pogrubienie i wygładzenie. Retises CT silnie nawilża skórę przez wzrost syntezy kwasu hialuronowego.

Wskazania: starzenie się skóry spowodowane promieniami słonecznymi (fotostarzenie), przebarwienia – hiperpigmentacja, ostuda – melasma, rozstępy.

Charakterystyka: usuwa martwe komórki, stymuluje odnowę komórkową i syntezę białek, zwiększa NMF (naturalny czynnik nawilżający).

Zalecana ilość: 4-6 zabiegów. Częstotliwość: co 14-30 dni.
Mezoterapia kosmetyczna igłowa to niechirurgiczna metoda pozwalająca na przywrócenie skórze pięknego i zdrowego wyglądu. Jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w kuracjach ujędrniających, nawilżających, rozświetlających i odmładzających. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki mezoterapii w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję i wygląd skóry. Ta nowoczesna metoda regeneracji i odżywiania skóry cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji odżywczych gwarantuje szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała, co wpływa na doskonałe samopoczucie i pewność siebie. Jest to jeden z zabiegów proponowanych na twarz odżywiający i wygładzający zmarszczki. Polega na ostrzyknięciu przede wszystkim szyi i dolnej części twarzy, dla poprawienia owalu twarzy odpowiednio dobranym koktajlem. W jego skład wchodzi m. in. kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, kwas polimlekowy, o działaniu silnie regenerującym i zagęszczającym zwiotczałą skórę twarzy. Także witaminy, oligoelementy, aminokwasy. Koktajl ten w sposób widoczny i szybki regeneruje skórę twarzy poprawiając jej elastyczność i jędrność. Zabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu kremem, a następnie cienką igiełką podaje się wcześniej przygotowany koktajl dokładnie ostrzykując wybrane okolice. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania pełnego długotrwałego efektu zabieg powinno się wykonać ok. 4 razy w odstępach 2 tygodniowych, następnie 2 razy raz w miesiącu. Po 6 miesiącach następuje kontrola i ewentualne powtórzenie zabiegu. Aby efekty utrzymać i w pewnym sensie zatrzymać czas, dobrze jest kontynuować terapię wykonując 1 zabieg co pół roku. Po zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują po kilku dniach.

Wskazania do rewitalizacji skóry:
 • utrata jędrności, wiotkość skóry,
 • oznaki zmęczenia (przepracowanie, stres),
 • niedotlenienie, niedożywienie skóry (palaczki tytoniu, ziemista cera),
 • kondycjonowanie skóry po porodzie,
 • nawilżenie, przywrócenie blasku po okresie letnim (opalanie),
 • siateczka zmarszczek,
 • podtrzymywanie efektów operacji liftingujących.

Obszary najlepiej kwalifikujące się do rewitalizacji to twarz, szyja, dekolt a także dłonie. Zabiegi zawsze dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb uwzględniających: obszar ciała, rodzaj cery oraz oczekiwania pacjenta. Można zastosować kuracje działające precyzyjnie na wybrany problem lub ogólnie poprawiające kondycję i wygląd skóry.

Efekty:
 • polepszenie kondycji skóry,
 • ujędrnienie,
 • rozjaśnienie koloru skóry,
 • naciągnięcie skóry i wzmocnienie jej napięcia,
 • usunięcie drobnych zmarszczek, spłycenie głębszych.
Jest to najnowsza metoda wykonywania makijażu trwałego, pozwalająca na uzyskanie najbardziej naturalnego wyglądu brwi, całkowitą rekonstrukcje i uzupełnianie włosów brwi. Zabieg jest wykonywany za pomocą sterylnych piórek składających się z połączonych płaskich igieł i polega na wprowadzeniu barwnika jedynie w naskórek bez naruszenia skóry właściwej. Zabieg jest bezkrwawy i praktycznie bezbolesny, a obrzęk po zabiegu jest minimalny. Makijaż permanentny brwi wykonany metodą piórkową utrzymuje sie do kilku lat.
Żel przewodzący Ioson Lypolitic Gel przeznaczony jest do walki z cellulitem i miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zawiera składniki, które pobudzają i rozkładają trójglicerydy zmagazynowane w adypocytach. L-karnityna, pochodna aminokwasowa odgrywa ważną rolę w procesie metabolizmu kwasów tłuszczowych. Zwiększa transport lipidów do ośrodka energetycznego. Nadwyżka L-karnityny jest spalana i dzięki temu zmniejsza się warstwa tkanki tłuszczowej. L-karnityna wspomaga rozkład trójglicerydów w tkankach, dzięki czemu komórki pozyskują energię. Organizm jest tym samym bardziej odporny na zimno i zmęczenie. Kofeina należy do grupy ksantyn, wspomaga rozkład trójglicerydów zmagazynowanych w komórkach tłuszczowych aktywując proces lipozy. Ultradźwięki przyspieszają metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie. Dzięki temu skutecznie wspomagają odchudzanie i redukują cellulit. Podczas zabiegu wykorzystujemy głowicę, która służy do głębokiego wtłaczania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach, a także do rozbijania tkanki tłuszczowej. Fala wytworzona przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę. Dodatkowo odpręża skórę i mięśnie. Głęboki delikatny masaż wywołany działaniem ultradźwięków poprawia przepływ krwi i limfy, pobudza metabolizm i regeneruje komórki. Zabieg z użyciem tej głowicy zwiększa również ukrwienie, dzięki czemu wspomaga odchudzanie i redukuje cellulit.
Elektrostymulacja to zabieg modelowania sylwetki, w którym wykorzystuje się prądy niskiej częstotliwości w celu wywołania skurczy mięśni. Prądy te składają się ze specjalnych impulsów, które są odpowiednio powtarzane. W metodzie tej stosuje się elektrody umieszone na pasach w obrębie wybranych partii ciała (np. brzucha, bioder czy ud). W zależności od rodzaju zabiegu pobudzane są odpowiednie partie mięśni, wykonując podczas 30 min pracę odpowiadającą 2 godzinom gimnastyki lub ćwiczeń na siłowni. Efekty w postaci utraty objętości ciała widać już po pierwszym zabiegu. Elektrostymulacja powoduje redukcje tkanki tłuszczowej, wzrost jędrności i elastyczności skóry, poprawę krążenia krwionośnego i limfatycznego, a także usuwanie toksyn poprzez uwolnienie produktów przemiany materii. Zalecana jest dla osób z niewielką nadwagą, które nie mają czasu na czynną gimnastykę, a chcą mieć jędrne i elastyczne ciało. Czas trwania pojedynczego zabiegu to 30 min, a zalecana ilość to seria 12 zabiegów. Należy je wykonywać 2 lub 3 razy w tygodniu.
Preparat stworzony z myślą o profilaktyce starzenia się skóry wiotkiej, zmęczonej i starzejącej się. Jego atutem jest wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek oraz przywrócenie gęstości skórze. W jego skład wchodzą między innymi: kwas hialuronowy, 13 witamin, 24 amonokwasy, składniki mineralne, koenzymy oraz kwasy nukleinowe. Tak dobrane składniki zapewniają wysoką skuteczność w profilaktyce anti-aging poprzez regenerację uszkodzeń skóry, nawilżenie, poprawę kolorytu oraz przywrócenie równowagi jonowej. NCTF 135 HA odgrywa istotną rolę w stymulacji wzrostu komórkowego, zwiększeniu gęstości skóry właściwej i sprężystości tkanek.
Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą i skuteczną metodą. Podciśnienie wytworzone w bańce powoduje zassanie skóry i tkanek znajdujących się pod nią, wpływając na intensywne ich przekrwienie. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską ma zastosowanie w kuracji antycellulitowej, jako drenaż przy obrzękach limfatycznych oraz przy napiętych i obolałych mięśniach.
Zabieg bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut i powinien być wykonywany seriach 10-12 zabiegów. Odstępy między kolejnymi zabiegami powinny być nie dłuższe niż 3 dni, profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów. Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji, mające żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi, stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów oraz obrzęki niewiadomego pochodzenia.
Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu dziennego. Makijaż trwały podkreśla rysy twarzy, wydobywając jej naturalne piękno. Dzięki niemu jesteśmy w stanie skorygować niedoskonałości natury, oraz podkreślić walory urody.

Stanowi idealne rozwiązanie dla kobiet:
 • pragnących zawsze wyglądać naturalnie i pięknie,
 • mających niewiele czasu na poranny makijaż,
 • aktywnie uprawiających sport,
 • mających niewyraźne rysy twarzy, zbyt jasną oprawę oczu,
 • chcących skorygować łuk brwiowy, poprawić kontur ust, lub wzmocnić ich barwę,
 • cierpiących na poranne obrzęki i nadwrażliwość oczu,
 • uczulonych na kosmetyki konwencjonalne,
 • mających kłopoty ze wzrokiem lub koordynacją ruchów, co przeszkadza im w wykonaniu codziennego makijażu.

Zabieg makijażu trwałego polega na wprowadzeniu barwnika płytko pod skórę za pomocą specjalnego aparatu z cienką jednorazową igłą. Zabieg trwa ok. 2 godzin w zależności od pigmentowanego obszaru. Wykonywany jest po zaaplikowaniu znieczulenia miejscowego lub znieczulenia dentystycznego. Stosowane wysokiej klasy pigmenty nie powodują reakcji alergicznych, ani podrażnień skóry. Ich szeroka gama kolorystyczna pozwala nam na dobór odcienia idealnie pasującego do indywidualnego typu urody. W czasie pigmentacji dochodzi do lekkiego obrzęku i zaczerwienienia, które mija w ciągu 48 godzin. Przez kilka dni po zabiegu, do momentu zagojenia się naskórka, kolory wprowadzonego pigmentu są znacznie bardziej intensywne. Makijaż permanentny utrzymuje się od 2 do 4 lat w zależności od rodzaju skóry. Później dochodzi do powolnego i równomiernego blaknięcia barwnika. Aby rozwiać wszelkie państwa wątpliwości i udzielić szczegółowych informacji zapraszamy na bezpłatną konsultację.
Mikrodermabrazja diamentowa to skuteczna, poprawiająca funkcjonowanie skóry metoda, pomocna w usuwaniu wielu problemów. Polega ona na precyzyjnym, mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. W efekcie tego w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych komórek. Zabiegi z użyciem mikrodermabrazji prowadzą do wzmożenia syntezy kolagenu i elastyny, co w efekcie pogrubia naskórek. Wraz z odpowiednio dobranymi kosmetykami, mikrodermabrazja pomaga uzupełnić składniki odżywcze, pobudza aktywność komórkową, nadaje skórze zdrowszy i młodszy wygląd. Podczas zabiegu głowice delikatnie zasysają skórę, czego efektem jest mikromasaż tkanki. Zabieg można przeprowadzić na wszystkich typach skóry zarówno na twarzy, szyi, dekolcie, jak i na pozostałych częściach ciała.
Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jego głównymi zaletami są gładka i lśniąca stylizacja bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia oraz to że jego efekty utrzymują się ok 2 tygodni. Produkt jest hypoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych czy żelowych. Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii Shellac, która łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Cechuje ją duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności.
Zabieg polegający na złuszczaniu martwych komórek naskórka przy użyciu kwasów. W wyniku eksfoliacji AHA następuje usunięcie martwych komórek naskórka i pobudzenie go do wzrostu. W stosowanych preparatach wykorzystywane są kwasy glikolowy i mlekowy, gdyż właśnie zestawienie tych dwóch kwasów gwarantuje największą skuteczność działania. Substancja wzbogacona jest o składniki pielęgnujące takie jak aloes i wyciąg z truskawek. Zabieg eliminuje martwe komórki naskórka, stymuluje odnowę i wzrost zdrowych komórek, wygładza i regeneruje skórę.
Peeling kawitacyjny polega na oczyszczaniu skóry za pomocą fali ultradźwiękowej, która poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. To nowoczesna metoda głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji. Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą.

Efekty:
 • oczyszczenie skóry,
 • ujędrnienie tkanek (mikromasaż),
 • leczenie trądziku,
 • usuwanie martwych komórek, zaskórników,
 • stymulacja metabolizmu komórek,
 • efekt rozjaśnienia skóry.
Skutecznie wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im różowy perłowy połysk. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Ta innowacyjna metoda nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński jest zalecany dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. Zabieg trwa około trzydziestu minut, a średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób mających problemy z utrzymaniem paznokci w dobrej kondycji.
NANO-KOLOID SREBRA
Srebro koloidalne jest doskonałym środkiem higieny skóry. Chroni skórę przed rozwojem bakterii i grzybów. Znajduje zastosowanie w higienie ciała, higienie intymnej czy też jamy ustnej. Jest idealnym produktem w higienie pedicure i manicure. Zabezpiecza przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, dlatego może być używany pod pachami przed użyciem antyperspirantów. Doskonały przy podrażnieniach, a w przypadku wrażliwej skóry np. po goleniu pomaga uniknąć czerwonych wykwitów. Jego stosowanie po umyciu twarzy pomaga w pielęgnacji cery trądzikowej.
Produkt jest środkiem całkowicie ekologicznym. Produkt ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Mimo że jego działanie jest wolniejsze od alkoholu czy też substancji utleniających to wyróżnia się skutecznością oraz długotrwałym, aktywnym działaniem na wiele szczepów bakterii.
Inne środki antybakteryjne mają skrócone działanie po wyschnięciu. W przeciwieństwie do nich, koloid pozostaje aktywny na powierzchni po wyschnięciu.
Produkt jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na srebro. W jego skład wchodzi tylko nanocząsteczkowe srebro i woda demineralizowana. Do niektórych zastosowań np. do higieny intymnej czy płukania jamy ustnej powinien być rozcieńczany wodą demineralizowaną lub destylowaną. Dzięki swojej unikalnej płatkowej nano-strukturze jest już skuteczny przy niskim stężeniu.

NANO-KOLOID ZŁOTA
Nano-koloid o działaniu upiększającym, odmładzającym i regenerującym. Jest doskonałym tonikiem do skóry, który wpływa korzystnie na jej wygląd. Opóźnia naturalne procesy utraty kolagenu i elastyny w skórze. Zwiększa jędrność i elastyczność, poprawia witalność. Redukuje uszkodzenia skóry powstałe w wyniku działania promieni słonecznych. Wypełnia zmarszczki, aby dać skórze gładkość satynową. Przyspiesza złuszczanie nadając skórze młodszy wygląd oraz stymuluje jej regenerację i wzmacnia komórki. Rozświetla, rozjaśnia i niweluje plamy starcze. Zwalnia proces wydzielania melaniny a także działa przeciwobrzękowo.
Aktywnym składnikiem tego produktu jest złoto, które już w czasach starożytnych znane było jako środek odmładzający i ujędrniający skórę. Zalecane jest stosowanie tego produktu po oczyszczeniu skóry lecz przed użyciem kremu wtedy, kiedy skóra jest jeszcze wilgotna. Ułatwia rozprowadzenie kremu, a przy rozprowadzaniu kremu pozwoli uniknąć naciągania skóry co jest jego dodatkową zaletą.
Produkt jest przeznaczony jest do użytku zewnętrznego i nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na złoto. Produkt jest środkiem ekologicznym. Zawiera on tylko nanocząsteczkowe złoto i wodę demineralizowaną.

NANO-KOLOID PLATYNY
Platyna koloidalna to ekskluzywny katalizator wspomagający odnowę skóry. Neutralizuje aktywne atomy tlenu, przez co wzmacnia działanie antyoksydantów. Opóźnia przedwczesne starzenie się skóry oraz zmniejsza opuchliznę na twarzy i pod oczami. Zapobiega odparowaniu wody, poprzez utrzymywanie równowagi elektrycznej, która to podwyższa nawilżenie i ochronę skóry. Preparat regeneruje mechanizm DNA oraz sprzyja aktywacji procesów enzymatycznych. Ułatwia penetrację głębokich warstw skóry optymalizując działanie składników kosmetycznych.
Preparat jest doskonałym katalizującym i stymulującym tonikiem do skóry, wpływającym korzystnie na jej wygląd. Zalecane jest stosowanie produktu po oczyszczeniu skóry lecz przed użyciem kremu, kiedy jeszcze skóra jest wilgotna. Ułatwi on rozprowadzenie kremu i pozwoli uniknąć naciągania skóry przy rozprowadzaniu kremu. Ochrona przed naciąganiem skóry jest jego dodatkową zaletą.
Produkt jest przeznaczony jest do użytku zewnętrznego i nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na platynę. Produkt jest środkiem ekologicznym. Zawiera tylko nanocząsteczkową platynę i wodę demineralizowaną.